4199 Tennfat
Såld: 700 kr
Såldes den 20 november 2023 -
9401 Tennfat
1772, Stockholm, diameter: 35 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 4 maj 2020 -
4232 Tennfat
Sauer, Stockholm, 1745, dia 23
Såld: 350 kr
Såldes den 30 maj 2011
3244 Tennfat
1700-tal, Stockholm, dia 43 (kantskada)
Såld: 550 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
1623 Tennfat
Fyrstämplat, 1700-tal, Stockholm, Dia40
Såld: 1.600 kr
Såldes den 29 september 2008 -
4353 Tennfat
1774, Stockholm, Dia. 44
Såld: 2.700 kr
Såldes den 20 mars 2006
2042 Tennfat
16/1700-tal, Stockholm, Dia.32
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 juli 2003 -
7192 Tennfat
Stockholm, 1793, Dia.22
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juni 2003